درباره ما

درباره شرکت

 مقدمه و معرفی:

شرکت سرمایه گذاری عتیق اذر سهند در سال 1395 شرکت صنعتی شمش پارس رام را از موسسین هندی آن خریداری و نام آن را به شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان تغییر داد. این شرکت در تاریخ  1395/03/27 به شماره 42688 و شناسه ملی14005929520 در اداره ثبت شرکت های استان قم به ثبت رسید. این شرکت در تاریخ  1395/09/07جواز توسعه شماره 22538 را از اداره صنعت و معدن و تجارت استان قم جهت اجرای طرح توسعه ایجاد یک کارخانه نورد میلگرد فولاد های ساختمانی و کم آلیاژ به ظرفیت 700 هزار تن در سال دریافت نمود.

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان در اواسط سال 1398 مطالعات مهندسی طرح توسعه فوق را آغاز نمود. در اواخر سال 1398 تجهیزات و دستگاههای خط تولید خریداری شده  و عملیات ساختمانی طرح توسعه در اوایل سال 1399 شروع گردید. طرح توسعه شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان در اسفند ماه سال 1400 پس از 20  ماه کار مداوم به عنوان بزرگترین واحد تولیدی استان قم افتتاح گردید.

هم اکنون این شرکت با تولید سالیانه 300  هزار تن شمش فولاد و 700 هزار تن میلگرد با گریدها و سایزهای مختلف نقش مهمی در توسعه صنعت فولاد کشور ایفا می کند و با تولید محصولات با کیفیت مطابق با استاندار دهای ملی و بین المللی به دنبال افزایش حضور خود در بازارهای جهانی و توسعه صادرات غیر نفتی استان و کشور است.

صنعت تجارت پردیس

چشم انداز و ماموریت:

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان قصد دارد با تولید و عرضه شمش و محصولات فولادی بر اساس استانداردهای ملی و جهانی به یکی از تولید کنندگان فولاد های کیفی در کشور تبدیل شود و با ایجاد سازمانی دانش محور با توانایی تولید و عرضه دانش، سرمایه گذاری بر توسعه منابع انسانی، رعایت اصول و الزامات زیست محیطی ، عمل به مسئولیت های اجتماعی، پایبندی به تعهدات و حفظ منافع مشتریان و ذینفعان به یک شرکت پیشرو در  صنعت فولاد تبدیل شود. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع های فولاد بخش خصوصی در نظر دارد با تولید فولاد به عنوان یک محصول راهبردی در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور،  نقشی موثر ایفا نماید.

شرکت‌های وابسته صنعت تجارت پردیس آذربایجان

هلدینگ صنعت تجارت پردیس آذربایجان افتخار دارد با ایجاد سه شرکت توانمند و بزرگ در خدمت مشتریان عزیز باشد.
1

شرکت فولاد عتیق سهند

2

 شرکت بازرگانی عقیق نور افق

 

3

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان 

 

4

شرکت بازیافت سپهر

(مشاهده ویدیو)

5

شرکت شمس انزلی

 

انواع محصولات:

انواع مقاطع شمش و میلگرد ساده و آجدار از سایز 8 الی 32 با استاندارد های A2، A3،A4 و B500B

پروسه فروش:

1

درخواست فروش

(توسط مشتری)

2

ثبت سفارش

(توسط واحد فروش)

3

دریافت وجه

(توسط واحد مطالبات)

4

تایید حواله

(توسط مدیر فروش)

5

تحویل فروش

(توسط واحد لجستیک)

مزایای رقابتی شرکت:

ماموریت گروه فولادی پردیس ارائه خدمات باکیفیت و تضمین شده برای مشتریان با بهره‌گیری از دانش متخصصان و کارشناسان این کارخانه است.

sanat-tejarat-pardis

هلدینگ صنعت تجارت پردیس ارائه دهنده بهترین محصولات میلگرد و شمش فولاد با بالاترین کیفیت و با استفاده از دانش تخصصی مهندسان باتجربه خود است.

اطلاعات تماس:

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به هلدینگ صنعت تجارت پردیس می باشد.

sanat-tejarat-pardis

هلدینگ صنعت تجارت پردیس ارائه دهنده بهترین محصولات میلگرد و شمش فولاد با بالاترین کیفیت و با استفاده از دانش تخصصی مهندسان باتجربه خود است.

اطلاعات تماس:

لینک ها:

اطلاعات تماس بخش صادرات:

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به هلدینگ صنعت تجارت پردیس می باشد.