صادرات میلگرد

صادرات میلگرد

کشور ایران به لحاظ تولید محصولات فولادی نظیر میلگرد، در جایگاه چهاردهم در جهان قرار گرفته و به همین علت در چند سال اخیر صادرات میلگرد به یکی از فعالیت‌های تجاری سودآور تبدیل شده است. در سال‌های گذشته که سعی بر این بوده تا حد توان از خام فروشی فاصله گرفته شود، مجموعه ما در نتیجه سال‌ها تجربه در حوزه صادرات میلگرد به کشورهای مختلف نظیر گرجستان، پاکستان، قطر، کویت، ترکیه، عمان، عراق، ارمنستان، ازبکستان، ترکمنستان، سوریه و افغانستان توانسته ضمن اعتمادسازی، راه را برای صادرات محصولات فولادی تولیدی ایران به کشورهای اروپایی نیز باز نماید و در پی چنین اقداماتی، نقش کلیدی در توسعه صادرات میلگرد ایفا نماید. مجموعه ما تلاش نموده تا با تولید و عرضه محصولات فولادی، مطابق با استانداردهای ملی و همچنین جهانی، بهترین میلگرد برای صادرات را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. اگر شما نیز تمایل دارید از عرضه مستقیم و بی‌واسطه میلگرد به کشورهای همجوار خارجی و سایر کشورها بهره ببرید، کافیست از طریق شماره تماس 51207000-041 با مشاوران صنعت تجارت پردیس آذربایجان در حوزه صادرات میلگرد در ارتباط باشید.

 

خرید بهترین میلگرد از لحاظ کیفیت از معتبرترین کارخانه‌ها

ویژگی‌‌های میلگرد صادراتی صنعت تجارت پردیس آذربایجان

تولیداتی منطبق با استاندارهای روز دنیا

یکی از اصلی‌ترین پارامترهایی که در تولید میلگرد مناسب برای صادرات باید به آن توجه داشت، انطباق ویژگی‌های تولیدی با استانداردهای بین‌المللی و همچنین ارائه برگه آنالیز فنی معتبر و قابل استناد است. در صورت عدم انطباق محموله شما با چنین استانداردهایی، بار ارسالی از کشور مقصد مرجوع شده و در نهایت موجبات ضرر صادرکننده را فراهم می‌آورد. کارشناسان ما در کارخانه میلگرد سفلچگان با رعایت دقیق چنین استانداردهایی، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا محصولی باکیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

قیمت مناسب و مشتری مداری

علاوه بر رعایت استانداردهای بین‌المللی، برخورداری از قیمت منصفانه و مقرون‌به‌صرفه نیز یکی از ویژگی‌های دیگر میلگرد صادراتی مجموعه ما محسوب می‌شود. با بررسی قیمت روز میلگرد، متوجه نوسانات قیمتی این محصول فولادی که عوامل مختلفی در این امر دخالت دارند، خواهید شد؛ در نتیجه برخورداری از قیمت مقرون‌به‌صرفه یک مزیت مهم محسوب می‌شود و علت این امر را باید در وجود رقبای زیاد در بازارهای جهانی جستجو کرد.

نحوه تعیین قیمت میلگرد مناسب برای صادرات

میلگردها با توجه به آجدار بودن و وزن دارای قیمت‌های متفاوتی هستند؛ اما برخی پارامترها نظیر نوسانات قیمت ارزی و دلار، قیمت جهانی میلگرد، میزان عرضه و تقاضا نیز در کاهش یا افزایش قیمت صادرات میلگرد از کارخانه نیز اثرگذار خواهد بود.

مراحل صادرات میلگرد

1

ثبت سفارش

در مرحله اول، با کارشناسان ما در واحد ثبت سفارش صحبت خواهید کرد تا با توجه به مشخصات فنی میلگرد موردنظر و همچنین بررسی قیمت روز میلگرد، سفارش شما را بررسی کنند و پس از توافق روی قیمت میلگرد صادراتی، سفارش شما ثبت خواهد شد.

2

صدور پیش‌فاکتور

در قدم بعدی، متناسب با سفارش شما پیش‌فاکتوری به زبان انگلیسی صادر می‌شود که در این پیش‌فاکتور، اطلاعات مختلفی نظیر نوع میلگرد خریداری شده، وزن نهایی میلگردها، کارخانه مبدا تولیدکننده و اطلاعاتی نظیر موارد گفته شده که موردنیاز مصرف‌کننده است، قید خواهد شد.

3

آماده‌سازی سفارش

مرحله سوم به بسته‌بندی و آماده‌سازی سفارش اختصاص دارد و میلگردهای سفارشی شما برای ارسال به مقصد بسته‌بندی می‌شوند و این بسته‌بندی متناسب با روش حمل موردنظر شما که زمینی باشد یا دریایی، متفاوت خواهد بود.اگر روش ارسالی مدنظر شما دریایی است، در این حالت مسئله CIF که هزینه کالا، بیمه و کرایه‌ تا بندر است پیش می‌آید. ناگفته نماند که کلیه مجوزهای موردنیاز برای صادرات میلگرد از ارگان‌های مربوطه نیز برعهده ما بوده و تمامی این مجوزها مطابق با آخرین تغییرات ایجاد شده اخذ می‌گردد.

4

دریافت اظهارنامه صادراتی و بیمه بار

در این مرحله متخصصان ما بار را به گمرک برده و اظهارنامه صادراتی دریافت می‌کنند. ناگفته نماند که در بحث صادرات کالا و انواع محصولات فولادی، بیمه کالا یکی از وظایف مهم صادرکنندگان تلقی می‌شود و کارشناسان ما کاملا بر این مهم واقف بوده و به همین علت، محموله میلگرد به وسیله یکی از معتبرترین شرکت‌های بیمه حمل‌ونقل، بیمه می‌شود.

5

اخذ گواهی‌های ضروری و صدور فاکتور فروش

مجموعه ما به منظور تسهیل روند صادرات میلگرد از کارخانه، با شرکت‌های متنوعی که در حوزه بازرسی فعالیت دارند، همکاری داشته و گواهی بازرسی برای محموله میلگرد به راحتی اخذ می‌گردد. پس از گذراندن این مراحل، فاکتور مربوط به خرید میلگرد صادر می‌شود و محموله به منظور ارسال به اتاق بازرگانی فرستاده و در نهایت به مقصد اصلی ارسال می‌شود.

بازارهای جهانی مناسب برای صادرات میلگرد

کشورهای عراق، ترکیه، گرجستان و همچنین بسیاری از کشورهای همسایه ایران، بازارهای اصلی استفاده از میلگردهای صادراتی ایران را شکل می‌دهند. برخی از کشورها نظیر عراق، سوریه و لبنان به دلیل برخورداری از روابط سیاسی دو جانبه خوب با کشور ما، بخش قابل توجهی از صادرات میلگرد را به خود اختصاص داده‌اند؛ اما در کنار این کشورها، کشورهایی همچون ترکیه و گرجستان نیز به بستری سودآور تبدیل شده‌اند که در صورت استفاده صحیح از فرصت‌های ایجاد شده در این کشورها و همچنین کشورهای اروپایی، می‌توان با ارزآوری بیشتر به کشور، تا حد امکان از رکود اقتصادی جلوگیری کرد. صادرات میلگرد به چنین کشورهایی (به ویژه گرجستان) به دلیل وجود برخی پیچیدگی‌های خاص به تبحر زیادی نیاز دارد که خوشبختانه کارشناسان ما در واحد صادرات میلگرد، به خوبی به این پیچیدگی‌ها واقف بوده و برای کلیه مشکلات احتمالی موجود در مسیر صادرات این محصول فولادی، راه‌حل کاربردی در نظر گرفته‌اند.

بازار فروش محصولات فولادی کشورهای عربی نیز یکی از مقاصد اصلی صادرات میلگرد تولیدی در ایران محسوب می‌شود و با توجه به گسترش ساخت‌وسازها در کشورهای عربی نظیر کویت، قطر و عمان، می‌توان از این بازار به عنوان سرزمین فرصت‌ها یاد کرد. به طور کلی صادرات میلگرد تولیدی در ایران به حوزه خاورمیانه اختصاص دارد؛ اما با گسترش ارتباطات و مناسبات سیاسی با سایر کشورها در بازه زمانی سال‌های 92 تا 96، محصولات فولادی تولیدی ایران به کشورهای اروپایی نیز راه یافت و به دلیل اعتمادسازی‌های رخ داده در میان تجار خارجی و صادرکنندگان داخلی، کشوره‌های اروپایی نیز به یکی از مقاصد صادرات میلگرد مجموعه ما تبدیل شده‌اند.

مدارک و اسناد ضروری در صادرات میلگرد

مزایای استفاده از خدمات صادرات میلگرد صنعت تجارت پردیس آذربایجان

هلدینگ تجارت پردیس آذربایجان با بیش از 10 سال سابقه و تجربه در زمینه تولید انواع میلگرد، تلاش می‌کند تا با ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی، نقش کلیدی در افزایش صادرات محصولات فولادی و درآمد ارزی کشور ایفا نماید. کلیه کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا با بهره‌مندی از به‌روزترین و معتبرترین استانداردهای تولید میلگرد، کیفیت تولید این محصولات فولادی پرطرفدار را ارتقا بخشند.

برخورداری از پشتیبانی و ضمانت

کلیه محصولات تولیدی مجموعه ما از ضمانت و پشتیبانی برخوردارند و به هنگام ثبت سفارش نگرانی از بابت مشکلات احتمالی موجود در محموله سفارشی نخواهید داشت.

دریافت مشاوره رایگان

با توجه به پیچیدگی‌های خاص موجود در حوزه تولید میلگرد مناسب برای صادرات، قبل از ثبت سفارش، به یکی از کارشناسان ما ارتباط داده می‌شوید تا کارشناسان ما متناسب با نیاز شما، نوع دقیق میلگرد موردنظرتان را تعیین کرده و مشاوره‌های تخصصی لازم را به شما ارائه نمایند.

قیمت مقرون‌به‌صرفه

در مسئله موفقیت در زمینه صادرات میلگرد، برخورداری از یک قیمت مناسب مزیت محسوب می‌شود. خوشبختانه کلیه محصولات فولادی ما، به ویژه میلگرد، همواره با قیمت مناسبی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند و بررسی قیمت روز میلگرد در شرکت شما، گواه خوبی برای چنین ادعایی است.

کیفیت بالای تولیدات

با توجه به این واقعیت که متخصصان ما در حوزه تولید میلگرد از بهترین استانداردهای جهانی کمک می‌گیرند، کلیه محصولات فولادی ما از بالاترین درجه کیفیت برخوردارند و با توجه به راحتی دریافت گواهی استاندارد برای میلگردهای تولیدی مجموعه صنعت تجارت پردیس آذربایجان و عدم وجود سابقه مرجوعی محموله به دلیل عدم رعایت استاندارد و کیفیت، می‌توانیم چنین ادعا کنیم که مجموعه ما قادر است بهترین میلگرد را تولید و صادر نماید.

میلگرد فولاد پردیس آذربایجان

بهترین نمونه برای ورود به حوزه صادرات محصولات فولادی

ایران به دلیل برخورداری از پتانسیل بالای فولادی، در جایگاه خوبی به لحاظ تولید محصولات فولادی قرار دارد و موفقیت در عرصه صادرات چنین محصولاتی تاثیر بسزایی در افزایش درآمد ارزی کشور دارد. متخصصان ما در هلدینگ صنعت تجارت پردیس آذربایجان، توجه خود را بر روی برطرف کردن موانع موجود بر سر راه صادرات میلگرد متمرکز کرده‌اند و با تولید بهترین میلگرد برای صادرات، توانسته‌اند نقش کلیدی در توسعه حضور صنایع فولادی ایران در بازارهای جهانی ایفا نمایند.

 

محاسبه مقدار میلگرد لازم برای سقف

سوالات متداول

با توجه به وجود تحریم‌های مالی آمریکا علیه ایران، امکان صادرات میلگرد وجود دارد؟

پاسخ به این سوال مثبت است و شما با کمک مجموعه فولاد پردیس به راحتی می‌توانید میلگردهای موردنظر خود را به کشورهای خارجی صادر نمایید.

آیا مجموعه صنعت تجارت پردیس آذربایجان در زمینه صادرات محصولات فولادی نظیر میلگرد مشاوره می‌دهد؟

بله. شما می‌توانید به صورت حضوری به آدرس‌های قید شده در سایت مراجعه یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

غالبا کدام کشورها خریدار میلگرد تولیدی ایران هستند؟

کشورهایی مثل عراق، سوریه، ترکیه، گرجستان، کویت و عمان را می‌توان خریداران اصلی میلگرد ایران به شمار آورد.