میلگرد

شمش فولادی

میلگرد

کارخانه پردیس آذربایجان یکی از برجسته‌ترین کارخانه‌های تولید محصولات بر پایه فولاد است که طی سال‌های فعالیت خود و با کمک متخصصین و کارشناسان مجرب، محصولات باکیفیت و استانداردی نظیر انواع میلگرد را تولید و روانه بازار می‌کند. در میان این محصولات، نمونه‌های متنوعی از میلگردها در سایزهای مختلف و ترکیبات سازنده گوناگون به چشم می‌خورند که طبق استانداردهای برتر دنیا ساخته می‌شوند و به راحتی می‌توانند نیاز شما در ساخت‌و‌ساز را برطرف کنند. در ادامه، به جزئیات و ویژگی‌های محصولاتی که با تلاش و کوشش و دانش به‌روز تولید و ارائه کرده‌ایم، خواهیم پرداخت تا راهنمای موثری در انتخابتان باشد و شما را به داشتن یک سازه امن و استاندارد نزدیک‌تر کند. 

انواع میلگرد 

برای مشاهده جزئیات کلیک کنید.

بررسی نکات مهم حین خرید میلگرد

تولید و فروش میلگرد؛ تخصص صنعت تجارت پردیس آذربایجان

میلگرد به عنوان اصلی‌ترین محصول شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان، با درنظرگرفتن قوانین و استانداردهای روز دنیا و با اعمال حساسیت و دقت تولید و عرضه می‌شود. در مجموعه ما، این قطعات توپر و دایره‌ای در شکل‌های ظاهری ساده، آجدار مارپیچ، آجدار جناغی و آجدار مرکب قالب‌بندی شده و در واحدهای تولیدی ساخته می‌شوند. ساخت انواع میلگرد در شکل‌ها و آج‌های مختلف به شما این امکان را می‌دهد تا راحت‌تر محصول موردنیاز خود را انتخاب کرده و آسوده‌خاطر از آن بهره ببرید. همانند تمام تولیدکنندگان برتر میلگرد در جهان، میلگردهای تولید شده توسط مجموعه ما از نظر گرید به سه دسته A1 و A2 و A3 تقسیم می‌شوند. میلگردهای تولیدی کارخانه میلگرد سفلچگان، از نظر مقاومت و استحکام برای استفاده در سازه‌ها تنوع خوبی دارند و می‌توانید انواع میلگردهای نرم تا نیمه‌سخت و سخت را برای پروژه‌های معماری خود سفارش دهید.

ترکیبات سازنده میلگردهای تجارت پردیس آذربایجان

هلدینگ تجارت پردیس آذربایجان با بیش از 10 سال سابقه و تجربه در زمینه تولید انواع میلگرد، تلاش می‌کند تا با ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی، نقش کلیدی در افزایش صادرات محصولات فولادی و درآمد ارزی کشور ایفا نماید. کلیه کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا با بهره‌مندی از به‌روزترین و معتبرترین استانداردهای تولید میلگرد، کیفیت تولید این محصولات فولادی پرطرفدار را ارتقا بخشند

میلگرد ساده

اولین نمونه از محصولات میلگردی کارخانه ما، مربوط به ساده‌ترین نوع میلگرد می‌شود که با ترکیب مواد ساده‌ای تولید شده است. در این قطعه خبری از کربن و نیتروژن نیست و عناصری همچون سیلیسیم، منگنز، فسفر و گوگرد مواد پایه این کالا را تشکیل می‌دهند. شما می‌توانید میلگرد ساده را با علامت S240 در میان دیگر محصولات ما شناسایی کنید.

میلگرد مارپیچ

میلگرد آجدار با دو علامت متفاوت آج 340 و آج 350 تولید می‌شوند که هر دو به صورت نسبی دارای مواد تشکیل دهنده یکسانی هستند؛ هرچند ممکن است که در درصد مواد معدنی دخیل در فرمول سازنده کمی با یکدیگر متفاوت باشند. محصول آج 340 فاقد نیتروژن است و این محصولات با استانداردهای CE(max) 0.50 و 0.51 در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

میلگردهای جناغی و مرکب

در میان محصولات بسیار متنوع و کارآمد ما، نمونه جناغی شامل آج 400 و آج 420 و نمونه آجدار مرکب شامل آج 500 و آج 520 می‌شود. هر دو این میگلردها در مدل‌های آج پایین‌تر خود، یعنی آج 400 و آج500، نیتروژن را در ترکیبات سازنده ندارند و کربن، سیلیسیم، منگنز، فسفر و گوگرد را به عنوان ترکیب برنده خود برگزیده‌اند؛ در عوض نمونه های آج بالاتر نظیر آج 420 و آج 520 با داشتن استاندارد CE(max) 0.56 و 0.61 خودنمایی می‌کنند.

با میلگرد فولاد پردیس آذربایجان، امنیت و استاندارد را برای سازه خود به ارمغان آورید! 

شرکت فولاد پردیس آذربایجان یکی از شرکت‌هایی است که طی دهه گذشته با کمک متخصصین و دانشمندان حاضر در تیم فنی، به افتخارات زیادی در حوزه تولید میلگرد دست یافته است. از اصلی‌ترین محصولات این واحد شامل میلگردهایی با سایز قطر متنوع است که شما را در انتخاب انواع میلگرد با هر نوع اندازه‌ و استفاده‌ای آسوده می‌سازد. این تنها امتیاز میلگردهای تولید شده توسط ما نیست؛ چرا که پردیس استیل با فرم‌دهی این میلگردها در شکل‌های ساده، آجدار مارپیچی، آجدار جناغی و آجدار مرکب توانسته پکیج خوبی به عنوان میلگردهای کاربردی صنعت معماری ارائه کند. ما در شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان همواره در تلاش هستیم تا با تقویت کیفیت در مواد اولیه و ساخت ترکیبات برنده، کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیده و امنیت بیشتری را برای سازه‌های شما به ارمغان آوریم.

کارخانه فولاد خراسان

خواص کششی میلگردهای ساده و آجدار

 

استحکام تسلیم

تیم صنعت تجارت پردیس آذربایجان با تسلط کامل بر نحوه مقاوم‌سازی میلگردها توانسته در واحدهای تولیدی خود، میلگردهایی تولید کند که از نظر استانداردهای مستحکم‌سازی مطابق با شرایط و استانداردهای روز دنیا عمل کنند؛ از همین رو شما می‌توانید میلگردهای ساده را با حداقل مقاومت تسلیم 240، میلگردهای آجدار مارپیچ را به ترتیب با حداقل 340 و 350 و حداکثر 455، میلگردهای جناغی را با مینیمم مقدار 400 و 420 و ماکسیمم مقدار 545 و در نهایت نمونه میلگردهای مرکب را با کمترین مقدار 500 و 520 و بیشترین مقدار 675 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع بیابید.

استحکام کششی

توصیه می‌کنیم حداقل مقاومت کششی 360 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع خریداری کنید که این اعداد با بالا رفتن پیچیدگی آج بر روی میلگردها بیشتر می‌شود. میلگردهای آجدار مارپیچی، جناغی و مرکب مجموعه ما دارای 340 و 500، 400 و 600 و در نهایت 500 و 690 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع مقاومت تسلیم و مقاومت کششی در هر نمونه هستند. این اعداد نشانگر کیفیت بالا و مقاومت خوب میلگرد هستند و می‌توانند امنیت سازه شما را تامین کنند.

 

سوالات متداول

شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان چه نوع میلگردی تولید می‌کند؟

محصولات تولیدی در شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان شامل میلگردهای متنوع در انواع ساده، آجدار مارپیچ، آجدار جناغی و آجدار مرکب می‌شوند.

میلگردهای تجارت پردیس آذربایجان از چه ترکیباتی ساخته شده‌اند؟

ترکیبات سازنده میلگردهای تجارت پردیس آذربایجان با توجه به نمونه انتخابی تفاوت دارد؛ اما به صورت کلی موادی نظیر کربن، سیلیسیم، منگز، فسفر، گوگرد و دیگر مواد آلی در آن‌ها استفاده شده است.

چگونه می‌توان درباره میلگردهای تجارت پردیس آذربایجان مشاوره دریافت کرد؟

با مراجعه به دفاتری که آدرس آن‌ها در سایت ذکر شده و یا تماس با شماره‌های ما می‌توانید مشاوره رایگان دریافت کنید.